To nejlepší z parkování 2021: cesta začíná tam, kde končí
20. 1. 2022

To nejlepší z parkování 2021: cesta začíná tam, kde končí

Společnost INTERTRAFFIC oslovila pět odborníků na parkování, aby zjistila, jaké inovace je zaujaly v roce 2021.

Nový produkt? Promyšlené využití stávajícího prostoru? Přelomový projekt? Město, které se rozhodlo riskovat?

Ivo Cré (POLIS), Martijn Pater (Fronteer), Neil Herron (GRID Smarter Cities), Jesse Heitlager (WPS) a Mike Strahlman (JustPark) vám poskytnou přehled o tom, jaký byl rok 2021 v oblasti parkování.

Níže najdete 5 odkazů na články oslovených odborníků:

1. Přetváření veřejného prostoru podle Iva Cré
2. Čistá města a parkování podle Martijna Patera
3. Nové pojetí parkování u obrubníků podle Neila Herrona
4. Parkovací prostor podle Jesse Heitlagera
5. Nabíjení elektromobilů podle Mikea Strahlmana

Celý článek najdete na stránkách INTERTRAFFIC zde

Dubajský úřad RTA pořádá první právní fórum, které se zabývá provozem autonomních vzdušných vozidel
19. 1. 2022

Úřad pro silnice a dopravu zkoumá prostřednictvím svého prvního právního fóra budoucnost legislativního procesu pro provozování autonomních leteckých vozidel pro přepravu cestujících v Dubaji.