WEBINÁŘ: Budoucnost řízení dopravy a digitálních dvojčat odhalena
17. 8. 2022

WEBINÁŘ: Budoucnost řízení dopravy a digitálních dvojčat odhalena

Na velmi populárním webináři, který pořádaly TTi a HERE Technologies dne 26. července 2022, účastníci zjistili, jak lze nejnovější data z reálného světa využít k podpoře řízení a plánování provozu.

Odborníci ze společností HERE, Iteris, WSP a Bentley Systems se sešli, aby přednesli dvě fascinující prezentace. První se zabývala pokročilými možnostmi platformy ClearGuide od společnosti Iteris, zatímco druhá se věnovala technologii digitálních dvojčat od společností WSP a Bentley Systems. Obě využívají data ze služby HERE.

Společnost Iteris dokázala využít sílu dat z připojených sond vozidel HERE a poskytnout tak bohatší obraz dopravní situace v reálném čase. To znamená, že manažeři mohou hledat vzorce v minulosti, reagovat na živé situace v terénu a plánovat budoucnost, a to vše díky jedné intuitivní platformě.

Společnosti Bentley a WSP mezitím ukázaly, jak digitální dvojče vytvořené pomocí dat HERE Lidar dokáže vytvořit neustále aktualizované 3D zobrazení programu výměny mezistátních mostů, na kterém pracují - což znamená, že inženýři mohou být nejen informováni o průběhu projektu, ale také mohou reagovat na jeho dopady na dopravní toky.
Pokud jste webinář zmeškali, nezoufejte, můžete si jej stále prohlédnout na vyžádání.

Článek najdete na stránkách ERTICO zde.

Memorandum Evropské parkovací asociace a MaaS Alliance
16. 8. 2022

Memorandum Evropské parkovací asociace a MaaS Alliance

Evropská parkovací asociace a MaaS Alliance podepsaly Memorandum o porozumění (MoU) k navázání strategického partnerství a podporu sdílení znalostí a spolupráce.