Společnost Emovis se zaměřuje na kvalitu obrazu
6. 7. 2022

Společnost Emovis se zaměřuje na kvalitu obrazu

Dceřiná společnost Abertis posiluje back-office v Chile a Portoriku

Společnost Emovis, která se specializuje na výběr silničního mýtného, tento měsíc otevírá nové působiště Centre of Excellence pro své služby v oblasti vyhodnocování snímků. Bude běžet na dvou místech, a to v chilském Santiagu a portorickém San Juanu. Společnost uvádí, že důvodem, proč zvolila více lokalit byla jejich snaha „zaručit kontinuitu služeb a maximalizovat ochranu vůči potenciálním vnějším rušivým faktorům“.

Služby kontroly snímků jsou klíčové pro programy volného výběru mýtného nebo zpoplatnění uživatelů silnic a umožňují ruční kontrolu tisíce fotografií vozidel využívajících zpoplatněné silnice a dálnice společnosti Emovis.

„Spojením desítek let zkušeností s ručním zpracováním mýtných transakcí s automatizací, strojovým učením a technologiemi snímání otisků prstů si takto společnost Emovis slibuje snížení podvodů a úniků příjmů pro silniční úřady, celkové zvýšení výběru mýtného a také poskytování vysoce kvalitních služeb, které budou pro uživatele silnic bezpečné,“ zdůrazňuje mluvčí společnosti.

Dodává, že provoz musí udržovat „vysokou“ úroveň služeb a musí být schopen okamžitě reagovat „na nečekané zvýšení pracovního zatížení (nárůst provozu), jakož i na snížení kapacity v důsledku přírodních nebo technologických katastrof nebo nedostupnosti provozního personálu.

„Základem dobře fungujícího provozu jsou dokonalé back-office systémy,“ říká Christian Barrientos, generální ředitel společnosti Abertis Mobility Services. „Nové Centre of Excellence, s dvojím působištěm, bude klíčem k poskytování flexibilních a pružných služeb, které nám umožní rychle zvyšovat produktivitu a výkonnost služeb, které nabízíme našim klientům a zaručit tak jejich kvalitu,“ dodává.

Victor Montenegro, obchodní ředitel společnosti ViasChile, uvádí: „Služba, která může být provozována jak z Chile, tak z Portorika, má zásadní význam pro silnice v těchto i jiných regionech, kde náhlý nárůst poptávky vyžaduje okamžitou a rychlou reakci.“

Celý článek najdete na stránkách ITS International zde.

Konference v Sofii představila způsoby řízení parkování
5. 7. 2022

Konference v Sofii představila způsoby řízení parkování

Šestnáct měst, 22 partnerů, více než čtyři roky správy parkovišť, významní hosté, bulharské školení a stará tramvaj – to byly ingredience úspěšné závěrečné konference projektu Park4-SUMP financovaného Evropskou Unií.