Digitální dvojčata generují návratnost investic v reálném světě
28. 7. 2022

Digitální dvojčata generují návratnost investic v reálném světě

Je všeobecně známo, že silniční infrastruktura stárne. Mnoho mostů a silnic po celém světě je v důsledku stáří, opotřebení a vlivů prostředí ve špatném stavu a vyžaduje opravu nebo dokonce přebudování

Aby byly naše silnice a mosty bezpečnější, musí federální, státní a místní vlády upřednostnit strategické investice, které jsou určeny na zlepšení a zachování stavu vozovek. Tím zvýší bezpečnost veřejnosti na stávajícím systému. Vlády by také měly pamatovat na plánování silnic budoucnosti.

Ale k tomu, aby mohly dělat svou práci dělat lépe a rychleji, potřebují inovativní technologie a procesy. Mnoho z nich proto zavádí digitální dvojčata. Díky digitálnímu doručování jsou projekty dodávány pomocí digitálních modelů, dat a podpůrných terénních nástrojů pro návrhy vozovek, konstrukcí a celkové výstavby. Digitální doručování zahrnuje zjednodušené procesy pro správu informací o majetku, které se mění v průběhu vývoje projektu. Díky tomuto způsobu dodání je snazší zkontrolovat záměr návrhu a vytvořit 3D vizualizace návrhu ve vysokém rozlišení, což zajišťuje vyšší kvalitu návrhu. Může mít významný vliv na snížení překročení nákladů na projekt a 3D návrh umožňuje projektantům testovat scénáře „co kdyby“, za účelem zpřesnění konstrukce a optimalizace nákladů na projekt.

Bentley ebookDigitální doručování zlepšuje efektivitu projektování a umožňuje dodavatelům využívat kompletnější reprezentaci projektového záměru v bezprostředněji použitelném formátu. Umožňuje tedy lepší plánování výstavby a zkrácení času na získání informací. A konečně, digitální doručování zlepšuje průběžnou evidenci, čímž šetří drahocenný čas. Namísto označování plánů ve formátu PDF budou dodavatelé shromažďovat digitální záznamy o průběhu výstavby.

Seznamte se s výhodami digitálních dvojčat a digitálního doručování v celém životním cyklu majetku od plánování, projektování, výstavby až po provoz, a to prostřednictvím reálných případů použití, které ukazují, jak uživatelé po celém světě využívají digitální dvojčata k synchronizaci práce, většímu přehledu a správnému využití dat ve správný čas v celém životním cyklu majetku.

Zjistěte, jak využívat správná data v ten správný čas napříč životním cyklem majetku.

Celý článek včetně možnosti stažení dokumentu najdete na stránkách World Highways zde.

Bílá kniha 5GAA o detekci nesprávného chování
27. 7. 2022

Bílá kniha 5GAA o detekci nesprávného chování

Informace v paketech V2X používají vozidla k rozhodování o bezpečnosti: je nezbytné, aby tyto informace byly správné a důvěryhodné a představovaly skutečnou fyzickou realitu.