Bílá kniha 5GAA o detekci nesprávného chování
27. 7. 2022

Bílá kniha 5GAA o detekci nesprávného chování

Informace v paketech V2X používají vozidla k rozhodování o bezpečnosti: je nezbytné, aby tyto informace byly správné a důvěryhodné a představovaly skutečnou fyzickou realitu.

Nejnovější bílá kniha 5GAA představuje příčiny nesprávného chování, které je definováno jako úmyslný nebo neúmyslný přenos nesprávných dat v síti V2X, a nabízí podrobný pohled na architekturu systému řízení nesprávného chování. Po prvotní identifikaci prostřednictvím lokální databáze chybného chování (LMDB) mohou být některé z těchto anomálií nahlášeny centrálnímu orgánu, známému jako orgán pro chybné chování (MA), k nápravě. V závěru se článek zabývá stávajícími předpisy a normami a politickými otázkami souvisejícími s tímto tématem.

Dokument si můžete prohlédnout zde.
Článek s odkazem na dokument najdete na stránkách 5GAA zde.

Britský výrobce ITS, společnost AGD Systems, oznámil uvedení svého nejnovějšího produktu AGD650
26. 7. 2022

Jedná se o, dvoupruhový detektor zastávek s možností přenosu potenciálních dat