Autobusy Daimler a ChargePoint integrují telematický software
13. 9. 2024

Autobusy Daimler a ChargePoint integrují telematický software

Společnosti ChargePoint a Daimler Buses oznámily novou spolupráci na integraci telematických systémů a systémů řízení nabíjení do autobusů Mercedes-Benz a Setra.

Systémy ChargePoint pro správu vozového parku a nabíjení analyzují data v reálném čase, aby zvýšily provozní efektivitu a rozšířily elektrifikaci.

Toto partnerství umožní bezproblémovou integraci softwaru s autobusy značek Mercedes-Benz a Setra.

Z toho budou těžit zákazníci společnosti ChargePoint s vozovým parkem, včetně autobusů Mercedes-Benz a Setra a zákazníků společnosti Daimler Buses, kteří chtějí používat software pro správu vozového parku a nabíjení ChargePoint.

Celý článek najdete na stránkách Bus News zde.

Společnost Kistler instaluje „největší digitální WiM místo na světě“ v nejmenším státě USA
11. 9. 2024

Deset jízdních pruhů ost v Rhode Islandu pokryje 40 digitálních křemenných senzorů Lineas