Nová spolupráce města Bloomsburg v Pensylvánii a společnosti Passport
9. 7. 2024

Nová spolupráce města Bloomsburg v Pensylvánii a společnosti Passport

Město modernizuje aplikaci pro parkování a zavádí novou technologii pro vymáhání parkovného, aby zvýšilo efektivitu a dodržování předpisů.

Město Bloomsburg představilo novou, snadno použitelnou mobilní platební aplikaci pro parkování Passport Parking. Aplikace je založena na systému Passport, který je lídrem v oblasti jednotné správy parkování. Díky tomuto partnerství nyní mohou lidé, parkující své vozy parkování platit a spravovat prostřednictvím této aplikace. Ta jim umožní snadné vyřešení parkovacích lístků online.

Po stažení bezplatné aplikace Passport Parking zadá uživatel číslo příslušné zóny spolu s SPZ a požadované doby parkování. Uživatelé mohou dostávat upozornění na blížící se konec platnosti svých relací, prodlužovat své relace na dálku a prohlížet si účtenky a historii parkování. Uživatelé mohou také pohodlně spravovat své parkování online na stránkách www.passportparking.com.

„Digitalizace našich parkovacích a donucovacích operací pod jednou střechou nám navíc umožňuje sladit naše operace s našimi policisty v ulicích, což zvyšuje efektivitu a zároveň podporuje dodržování předpisů v celém Bloomsburgu.“

Passport je jediná platforma, která spojuje komplexnost operací mobility do jednoho pohledu a pomáhá městům zlepšit rozhodování a efektivitu. Kromě využití platformy Passport k nabídce mobilních plateb za parkování město Bloomsburg stejnou platformou také provozuje výběr nesplacených pohledávek, což mu umožňuje efektivněji shromažďovat data v reálném čase, vydávat varování a pokuty a rozšiřovat možnosti příjmů.

Passport shromažďuje veškerá data o parkování a mobilitě na jednom místě a poskytuje zákazníkům cenné informace, které jim umožňují přijímat informovanější rozhodnutí,“ říká Anthony Caddell, senior account executive společnosti Passport.

Článek najdete na stránkách parking.net zde.

Nové pokroky v prosazování vážení vozidel za jízdy
8. 7. 2024

Nové pokroky v prosazování vážení vozidel za jízdy

Technologie pro okamžité vážení vozidel za jízdy je k dispozici již delší dobu, ale legislativa, která to umožnila, se zdá být trochu problematická.