Francie se přidává k jednotnému systému placení mýtného
23. 8. 2023

Francie se přidává k jednotnému systému placení mýtného

Francie se stala poslední zemí, která se zapojila do zjednodušeného systému placení mýtného tolltickets.

To znamená, že s nákupem jediné mýtné krabičky mohou nyní turisté bez problémů využívat silniční síť ve Francii, Itálii, Španělsku a Portugalsku, což jsou jedny z nejoblíbenějších evropských destinací.

„Francie představuje významný milník v našem trvalém závazku poskytovat zákazníkům skvělý zážitek z mobility,“ říká Quentin Couret, ředitel společnosti tolltickets. „Protože věříme, že mobilita je právem pro všechny, je naším záměrem přinést snadno použitelné, spolehlivé a cenově dostupné řešení mobility pro všechny v Evropě.“

Pohodlí se rozšiřuje nejen na rekreanty, protože tolltickets se stará také o ekosystém B2B, jako jsou podnikatelé, dopravní společnosti a správci vozových parků. S využitím nejmodernější bezkontaktní mýtné technologie přináší tolltickets své komplexní řešení profesionálním vozovým parkům.

Kromě mýtných služeb dostupných v 15 zemích představuje tolltickets svůj zbrusu nový internetový obchod. Tato uživatelsky přívětivá platforma slouží jako komplexní zdroj všech informací týkajících se mýtného a nabízí elegantní design a zjednodušenou navigaci.

Zákazníci se několika kliknutími dostanou k důležitým informacím o mýtném a plánování cesty je tak snazší než kdykoli předtím. Pro další zlepšení zákaznické podpory společnost tolltickets také vylepšila svou nepřetržitou telefonní linku, která zajišťuje nepřetržitou pomoc, kdykoli je potřeba.

Článek najdete na stránkách tti zde.

UPPER: EIT Urban Mobility pracuje na posílení role veřejné dopravy v deseti evropských městech
22. 8. 2023

EIT Urban Mobility se hrdě podílí na realizaci nového projektu UPPER, který je financován EU a jehož cílem je zvýšit potenciál veřejné dopravy jako páteře mobility ve městech.