Automatizovaný systém výběru jízdného NEC pro železnice
27. 10. 2023

Automatizovaný systém výběru jízdného NEC pro železnice

Společnost NEC dodá komunikační a automatizovaný systém výběru jízdného pro filipínskou severojižní příměstskou železnici.

Společnosti NEC Corporation a Sumitomo Corporation obdržely zakázku od společnosti Hitachi Rail STS S.p.A na dodávku komunikačních systémů a automatizovaného systému výběru jízdného pro Severojižní příměstskou železnici (NSCR), kterou připravuje filipínské ministerstvo dopravy.

Dráha NSCR bude měřit 147 km a bude se táhnout od stanice Calamba po stanici New Clark City a spojí metropolitní oblast Manily se sousedními oblastmi od severu k jihu. Tato zakázka se týká úseku dlouhého přibližně 35,4 km a devíti stanic sahajících od Solisu po Malolos.

Očekává se, že výstavba NSCR posílí dopravní síť v oblasti metropolitní Manily, zmírní vážné dopravní zácpy a omezí znečištění ovzduší. NSCR je financována z půjčky oficiální rozvojové pomoci (ODA) od Japonské agentury pro mezinárodní spolupráci (JICA).

Společnost NEC využije své mezinárodní zkušenosti s výstavbou komunikačních systémů a systémů automatizovaného výběru jízdného a dodá tyto nové systémy ve spolupráci s partnerskými společnostmi a zakázkami, které budou zahrnovat návrh, vývoj, výrobu, nákup zařízení, instalaci, testování a uvedení do provozu.

Pokud jde o komunikační systémy, společnost NEC vybuduje síťovou infrastrukturu, rádiové systémy, vysílací systémy pro nádražní budovy a dohledové kamerové systémy. Společnost NEC se dále postará o vše, co se týká systému automatizovaného výběru jízdného, poskytne centrální systém pro vyúčtování jízdného a správu ID pro tranzitní čipové karty, jakož i vybavení stanic, které zahrnuje brány na prodej jízdenek a automaty na jízdenky.

Celý článek najdete na stránkách Intelligent Transport zde.

Dálnice ve Velké Británii: Messagemaker uvádí na trh novou řadu vysokorychlostních značek
25. 10. 2023

Společnost Messagemaker Displays využila veletrhu Highways UK k představení svého nového produktu.