16 - 19 zář.                 zář. 2024              2024

Las Vegas (USA): NPA Convention & Expo 2024

Setkání a výstava NPA 2024 v Las Vegas nabízí důležité znalosti z oboru parkování a možnosti navázání kontaktů, které potřebujete k tomu, abyste jako profesionálové v oblasti parkování uspěli.

Zúčastněte se vzdělávacích sezení, workshopů a školicích programů, které vám pomohou rozšířit vaše dovednosti a znalosti a které vedou přední odborníci v oboru. Ať už se chcete seznámit se základy určité oblasti v parkování, nebo prohloubit své odborné znalosti ve specializované oblasti, NPA vám je poskytne.

Máme pro vás také naplánovaný skvělý týden networkingu, během kterého se můžete spojit se starými přáteli a navázat nová přátelství. NPA sdružuje na jednom místě přední směsici komerčních provozovatelů, letišť, vysokých škol/univerzit, městských úřadů, konzultantů a odborníků na parkování, připojte se k nám a přímo ovlivněte pokrok svého podnikání a parkovací komunity.

Více informací a možnost registrace najdete zde