13 čer.                  2024

Brusel: Projekt AWARD H2020 2nd Final Conference: Revolutionizing Logistics

Projekt AWARD si vás dovoluje pozvat na závěrečnou konferenci, klíčovou událost pro odvětví automatizace a logistiky, která se uskuteční 13. června 2024 v Comet Meetings - Louise v Bruselu. Tento den poslouží jako jedinečná příležitost pro odborníky, výzkumné pracovníky, tvůrce politik a všechny zúčastněné strany, které zajímají nejnovější inovace a budoucí perspektivy této rychle se rozvíjející oblasti.

Konference zdůrazní významné pokroky a klíčové výsledky dosažené v rámci projektu AWARD a poskytne hluboký ponor do potenciálního dopadu nových technologií v automatizaci a logistice. Prostřednictvím řady tematických diskusí, interaktivních zasedání a vyhrazených výstavních prostor budou mít účastníci jedinečnou příležitost sdílet znalosti, zkušenosti a osvědčené postupy a také prozkoumat synergie a možnosti budoucí spolupráce.

Od úvodního vystoupení agentury CINEA, které nabídne ucelený přehled financovaných projektů v tomto odvětví, až po zasedání vedená myšlenkovými lídry a významnými osobnostmi v oblasti inovací, jako je projekt MODI a ALICE, bude tento den plný zajímavých momentů a navazování kontaktů. Akce vyvrcholí panelovou diskusí, která se zamyslí nad budoucími potřebami výzkumu a regulace a vytyčí cestu vpřed pro efektivnější, udržitelnější a integrovanější odvětví.

Více informací a možnost registrace najdete zde