17 - 22 zář.                 zář. 2024              2024

Hannover: Exhibition IAA Commercial Vehicles 2024

Veletrh IAA 2024 představuje nejnovější vývoj a poskytuje návštěvníkům přímou představu o nových koncepcích mobility a také komplexní a osobitý průřez celým hodnotovým řetězcem.

Návštěvníci a vystavovatelé budou mít na veletrhu IAA TRANSPORTATION 2024 příležitost navázat kontakty s mezinárodními start-upy, významnými technologickými giganty, dodavateli energií, poskytovateli intermodální městské logistiky a univerzitami.

Během šesti dnů konání akce se očekává více než 250 000 návštěvníků, což z IAA činí největší oborovou platformu, kde můžete navázat kontakty s osobami s rozhodovacími pravomocemi a vlivnými osobami z průmyslu, potenciálními kupci, médii a představiteli místních úřadů.

Výstava nabízí pět špičkových a zajímavých formátů pro různé cílové skupiny: IAA Exhibition, IAA Experience, IAA Conference, IAA Digital a IAA Career.

Více informací a možnost registrace najdete zde.